Executive search

Executive search v našem podání zahrnuje oboustrannou exkluzivitu, systematickou aktivitu a pravidelný reporting. Vyhledáváme a zastupujeme profesionály na trhu v oborech IT, finance a bankovnictví, obchod a marketing, reality. Díky našim dlouholetým zkušenostem a neustálému vzdělávání víme, jak a kde tyto kandidáty najít, co je zaujme a jak uvažují. Našim klientům obsazujeme převážně pozice specialistů či středního a vyššího managementu.

Využijte našeho poradenství, dlouholetých zkušeností na trhu práce - vložte do nás svou důvěru a my Vám najdeme toho správného člověka!

INDIVIDUALITA

Každý nábor je jiný, má různé potřeby a je potřeba zcela individuální přístup. Proto všechny naše zakázky řídíme jako samostatný projekt.

EXKLUZIVITA

Úspěšný nábor potřebuje 100% nasazení a soustředěnost. Abychom Vám mohli být plně k dispozici, pracujeme vždy na omezeném počtu zakázek.

PŘÍSTUP

Každý zákazník je pro nás důležitý a v případě uzavření kontraktu, je pro nás jeho nábor jako náš vlastní. Proto od nás vždy můžete čekat osobní zapojení do celého náborového procesu.

Jaký postup můžete očekávat?

I.
Schůzka
Osobní schůzka a bezplatná
konzultace budoucího náboru
II.
Analýza
Analýza Vašich požadavků a představ,
návrh řešení, časová osa projektu,
fixní cenová nabídka
III.
Search
Aktivní vyhledávání a přímé oslovení
kandidátů pomocí online / offline zdrojů.
Systematická práce a pravidelný reporting
se zpětnými vazbami.
IV.
Experience
Osobní zapojení při výběrovém řízení,
budování vztahů mezi kandidáty a klientem,
pomoc v konečné fázi výběrového řízení.
Působení

Celá ČR a Evropa

3–8

týdnů spolupráce

% ÚSPĚŠNOST

Fixní cena

Sdělená na základě analýzy

Kontaktujte nás.